Babalar Günü için zamanın sessiz kahramanı:  Wave Breaker saati

Babalar Günü için zamanın sessiz kahramanı: Wave Breaker saati

Vakıf Katılım

Kaliteyi zanaatla buluşturan İsviçre yapımı özel saat markası Bernhard H. Mayer® ‘in Wave Breaker saati, babanızın her anında ona eşlik etmeye hazırlanıyor. Şık spor tasarımıyla dikkat çeken saat, Babalar Günü’ne özel eşsiz bir hediye fırsatı sunuyor.

QNET'in lüks İsviçre saat markası Bernhard H. Mayer® ‘in Wave Breaker saati, bu yıl da Babalar Günü’nde zamanın değerini anlamlı kılıyor. Şık spor tasarımıyla dikkat çeken saat, sadece göz alıcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda dalış saatlerinin dayanıklı fonksiyonelliğini klasik erkek saatlerinin zarif ve şık estetiğiyle bir araya getirerek günlük kullanımda da kolaylık sağlıyor. Babalarınızın her anında onlara eşlik edecek olan bu özel saat, onların değerini vurgulamanın mükemmel bir yolunu sunuyor.

Bernhard H. Mayer®’in Wave Breaker saati, çok yönlü kullanımıyla da dikkat çekiyor. Saat sağlam yapısı ve suya dayanıklı özellikleri sayesinde, dalış tutkunları için ideal bir seçenek sunarken, zarif tasarımıyla da iş hayatında şıklık ve güvenilirlik vadediyor. Spor giyimle uyumlu olduğu gibi, takım elbiseyle de mükemmel bir kombin oluşturan saat, tek bir aksesuarla güçlü bir tarz yaratıyor.

Babanıza Wave Breaker saati ile zamanı hediye edin!

Fiyat:   88,610.00 TL

Bernhard H. Mayer® saatlerine www.qnetturkiye.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

QNET Hakkında:       

QNET, doğrudan satış sistemini kendi birikimleri ve e-ticaret ile birleştirerek yeni bir değer ortaya koydu. Asyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biri olan QNETin 25 yılı aşkın geçmişinde, e-ticaretin gücüyle çığır açan iş modeli dünya çapında 100’ü aşkın ülkede milyonlarca girişimcinin güçlenmesine sebep oldu. QNET, 2014 yılından beri Manchester City Spor Kulübü’nün, 2018 yılında aynı kulübün kadın futbaol takımının resmi doğrudan satış sponsoru oldu. QNET, aynı zamanda Afrika Futbol Federasyonu (CAF) sponsorudur. 2019 yılında ise Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımının forma kol sponsorluğunu üstlendi.

2010 yılında Türkiyeye adım atan QNET, ülkemizin dört bir yanına ulaşan güçlü bir network yapısına sahiptir. 'Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir' (RYTHM) felsefesi ile hareket eden ve güçlü sivil toplum kuruluşlarıyla sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiren QNET, 2017 yılında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul Şubesi Erkek Voleybol Takımı, 2018 yılındaysa aynı kurumun Kız Futbol Takımı sponsorudur.

QNET, ürünlerini tasarlarken doğaya ve insana saygı prensibinden asla vazgeçmedi. Ürün kategorilerinin içinde erkekler için geliştirilen Naturtres Şampuan, Saç kremi, Duş jeli serisi, yağlar ve serum ile Physio Radiance cilt bakım ürünleri, lüks Bernhard H. Mayer® saat ve takıları, HomePure Nova su arıtma cihazı, hava arıtma cihazı HomePure Zayn, su iyonizeri HomePure Viva ve Q-breaks konaklama ürünleri yer almaktadır. QNET Türkiye Doğrudan Satış Derneğinin silver’ üyesidir.

Daha fazla bilgi için lütfen QNETin www.qnetturkiye.com.tr adresindeki web sitesini ziyaret edin.

  Hibya Haber Ajansı